Menu

Nawigacja

Treść strony

50 lat minęło lecz nie minęła miłość…Złote Gody w Gminie Góra Św. Małgorzaty

Wstąpienie w związek małżeński to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Złożona przysięga obliguje do bycia ze sobą w zdrowiu i w chorobie, na dobre i na złe. Choć podczas wspólnej drogi przeciwności nie brakuje, jednak jak widać: nie jest to niemożliwe. Najlepszym tego dowodem jest 10 szczęśliwych par, które obchodziły w tym roku  Jubileusz 50 – lecia zawarcia związku małżeńskiego. 

Z tej okazji 6 października 2021 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Górze Św. Małgorzaty odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wśród tegorocznych Jubilatów znaleźli się Państwo: Kazimiera i Józef Banasiakowie, Janina i Adam Biegarczykowie, Zofia i Zdzisław Górowie,  Irena i Stanisław Kasprzykowie, Zofia i Kazimierz Kita , Bogumiła i Zacheusz Kornatowie, Anna i Stanisław Kubasowie, Lucyna i Stanisław Kustosikowie, Alina i Tadeusz Olescy, Maria i Andrzej Olszewscy.

      Zebranych powitał Wójt Gminy Pan Włodzimierz Frankowski. Pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania. Podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie oraz piękny przykład dla młodego pokolenia.

Jubilaci zostali odznaczeni Medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które stanowią dla nich nagrodę za przeżycie 50 lat w jednym związku małżeńskim. Aktu dekoracji oraz wręczenia pamiątkowego listu gratulacyjnego dokonał Wójt Gminy Pan Włodzimierz Frankowski, Skarbnik Gminy Pani Teresa Kaźmierczak oraz  Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Agata Dudkiewicz.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu. Życzymy Wam byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych rocznic.

« wstecz

Stopka

Herb

Urząd Gminy Góra Świętej Małgorzaty

Góra Świętej Małgorzaty 44
99-122 Góra Świętej Małgorzaty

tel. +48 24 389 24 00
tel./fax +48 24 389 24 01
e-mail: sekretariat@goraswmalgorzaty.pl

NIP: 775-10-64-174
REGON: 000535379

 

[obiekt mapy] Urząd Gminy w Górze św. Małgorzaty