Menu

Nawigacja

Treść strony

Projekt lokalny – „ Wyposażenie pomieszczenia kuchennego oraz organizacja imprezy kulinarnej pn. „Kalafior i kapusta to niebo w ustach”.

Projekt lokalny – „ Wyposażenie pomieszczenia kuchennego oraz organizacja  imprezy kulinarnej pn. „Kalafior i kapusta to niebo w ustach”, podczas której promowane będą  potrawy wykonane z wykorzystaniem warzyw i owoców wyprodukowanych przez lokalnych rolników” realizowany w miejscowości Sługi, współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego

      Wójt Gminy Góra Św. Małgorzaty informuje, że w dniu 12 czerwca 2018 roku zawarł z Województwem Łódzkim reprezentowanym przez Zarząd Województwa, umowę na udzielenie Gminie Góra Św. Małgorzaty pomocy finansowej w formie dotacji celowej w wysokości 5.000 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie bieżących  zadań własnych gminy w zakresie realizacji w miejscowości Sługi projektu lokalnego pod nazwą: „Wyposażenie pomieszczenia kuchennego oraz organizacja  imprezy kulinarnej pn. „Kalafior i kapusta to niebo w ustach”, podczas której promowane będą  potrawy wykonane z wykorzystaniem warzyw i owoców wyprodukowanych przez lokalnych rolników”. Wartość całkowita projektu przewidzianego w w/w  umowie wynosi 11.000 zł.

                                              

                                               Wójt Gminy
                                                  mgr inż. Włodzimierz Frankowski

BaVlFbuG67u2AAAAAElFTkSuQmCCAA==

« wstecz

Stopka

Herb

Urząd Gminy Góra Świętej Małgorzaty

Góra Świętej Małgorzaty 44
99-122 Góra Świętej Małgorzaty

tel. +48 24 389 24 00
tel./fax +48 24 389 24 01
e-mail: sekretariat@goraswmalgorzaty.pl

NIP: 775-10-64-174
REGON: 000535379

 

[obiekt mapy] Urząd Gminy w Górze św. Małgorzaty