Menu
Menu
Nawigacja
Treść strony
I Turniej Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2022/2023
Dnia 23.10.2022 r w hali sportowej Anilana w Łodzi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Górze Św. Małgorzaty, jednocześnie zawodnicy LUKS „GÓRA” wzięli udział w I Turnieju Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2022/2023. Wyniki i klasyfikacje turnieju poniżej.
Wystawiliśmy trzy drużyny, zaprezentowały się następująco w swoich kategoriach:
Młodziczka I miejsce
Młodzik – III miejsce
Dzieci – IV miejsce
Kategoria młodziczki:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - ZSO nr. 1 Sędziejowicach 12:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 10:0
LUKS Góra Św. Małgorzaty - SP Gomunice 3:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 4:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - GKS Kasztelania Brudzew 4:5
Klasyfikacja końcowa:
LUKS Góra Św. Małgorzaty
1. PUKS Trzebinia
2. GKS Kasztelania Brudzew
3. SP Gomunice
4. ZSO nr. 1 Sędziejowicach
5. UKS GOK Zduny
Najlepsze zawodniczki naszego zespołu:
Zuzanna Jankiewicz, Monika Przybylak
Kategoria młodzików:
1. LUKS Góra Św. Małgorzaty - ZSO nr. 1 Sędziejowicach 8:1
2. LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 8:1
3. LUKS Góra Św. Małgorzaty - SP Gomunice 8:2
4. LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 1:6
5. LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź I 1:4
6. LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz 9:0
7. LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź II 12:1
Klasyfikacja końcowa:
1. PUKS Trzebinia
2. UKS Nowa Łódź I
3. LUKS Góra Św. Małgorzaty
4. UKS Dziewiątka Sieradz
5. ZSO nr. 1 Sędziejowicach
6. UKS GOK Zduny
7. SP Gomunice
8. UKS Nowa Łódź II
Najlepsi zawodnicy naszego zespołu:
Igor Tomalak, Bartosz Czekalski
Kategoria dzieci:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 3:1
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Trolik Opole 2:4
LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 4:0
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź 2:4
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz 0:0
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Nowa Łódź
2. UKS Trolik Opole
3. UKS GOK ZdunyLUKS Góra Św. Małgorzaty
4. UKS Dziewiątka Sieradz
5. PUKS Trzebinia
Najlepsi zawodnicy naszego zespołu:
Piotr Jaros, Witold Białkowski
Skład dzieci: Krzysztof Śnieg, Nikodem Marciniak, Piotr Jaros, Witold Białkowski, Michał Jaros, Marcelina Marciniak
Skład młodzik: Bartosz Czekalski, Aleksander Kowalczyk, Igor Tomalak, Kacper Bartczak, Miłosz Jarzębski, Jakub Augustyniak, Mateusz Graczyk, Szymon Marczak, Szymon Karolak, Miłosz Krysiński
Skład młodziczka: Oliwia Rzeźniczak, Zuzanna Gorąca, Zuzanna Jankiewicz, Karolina Antczak, Monika Przybylak, Gabriela Marczak, Julia Piotrowska, Martyna Tracz, Hanna Matusiak, Małgorzata Dominiak
Trenerzy: Andrzej Wąsiołek, Marcin Skonieczny.